Kortárs aukció
Fajó János (1937-2018) Háromszögek két dimenzióban, 1966
9

Fajó János (1937-2018)

Háromszögek két dimenzióban, 1966

Olaj, vászon, 135x113 cm
Jelezve jobbra lent: Fajó J, Jelezve hátul a vakrámán: Fajó János, Háromszögek két dimenzióban
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft