6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Bukta Imre (1952-) Hat tyúk, 2001
104

Bukta Imre (1952-)

Hat tyúk, 2001

Olaj, vászon, 70,5 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 2001
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

 – Várfok Galéria, 2001