18. aukció
Patkó Károly Hátakt Árkádia festészet
24

Patkó Károly (1895-1941)

Hátakt, 1920

Olaj, karton, 68,5x28,7 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1920
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Reprodukálva: Árkádia tájain. Szőnyi István és köre 1918-1928. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2001. szeptember 27 – január 27., katalógus: 16.

56

Patkó Károly (1895-1941)

Három grácia, 1923

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
146

Patkó Károly (1895-1941)

Szépítkezés, 1930

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
170

Patkó Károly (1895-1941)

Hátakt

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft