Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Hátakt, 1990
83

Demény Miklós (1939-2010)

Hátakt, 1990

Olaj, farost, 70x60 cm
Jelezve jobbra fent: Demény 990

A tétel megvásárolható.