55. aukció
Hatvany Ferenc (1881-1958) Hátakt
134

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Hátakt

Olaj, vászon, 92x110 cm
Jelezve balra fent: Hatvany
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft