65. aukció (2020. december)
Czene Béla (1911-1999) Hátakt könyvespolc előtt, 1978
76

Czene Béla (1911-1999)

Hátakt könyvespolc előtt, 1978

Olaj, farost, 100x50 cm
Jelezve jobbra lent: Czene Béla 1978
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft