A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Uitz Béla (1887-1972) Háttal ülő női akt, 1917
110

Uitz Béla (1887-1972)

Háttal ülő női akt, 1917

Olaj, vászon, 110x73 cm
Jelezve balra fent: Uitz B. 917