10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Vojnich Erzsébet (1953) Hátulnézet
72

Vojnich Erzsébet (1953)

Hátulnézet

Olaj, vászon faroston, 80 x 84 cm
Jelezve balra lent: Vojnich
Jelezve hátoldalon: Vojnich E.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft