25. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Hatvani házak
82

Czóbel Béla (1883-1976)

Hatvani házak

Olaj, vászon, 65x81 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft