18. aukció
Thorma János (1870-1937) Havas csúcsok
148

Thorma János (1870-1937)

Havas csúcsok

Olaj, karton, 15x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 320 000 Ft