27. aukció
Nagy István (1873-1937) Havas fenyves, 1913
87

Nagy István (1873-1937)

Havas fenyves, 1913

Olaj, papírlemez, 50x72 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1913
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

119

Nagy István (1873-1937)

Szénaboglyák

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
168

Nagy István (1873-1937)

Férfiportré

Kikiáltási ár: 100 000 Ft