56. aukció (2017 október)
Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948 Havas folyópart, 1906
89

Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948

Havas folyópart, 1906

Olaj, vászon, 109x139,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szepesi Kuszka Jenő 906.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft