69. Tavaszi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Havas háztetők
46

Havas háztetők

Olaj, vászon, 21 x 26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft