44. aukció
Neogrády László (1896-1962) Havas hegycsúcsok
54

Neogrády László (1896-1962)

Havas hegycsúcsok

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft