1. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Havas hegycsúcsok
37

Telepy Károly (1828-1906)

Havas hegycsúcsok

Olaj, vászon, 51x71 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft

Kiállítva: Telepy Károly hagyatéki kiállítás 1907. Könyves Kálmán Szalon

38

Telepy Károly (1828-1906)

Folyóparti halászok

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft