54. aukció
Neogrády László (1896-1962) Havas hegyek
178

Neogrády László (1896-1962)

Havas hegyek

Olaj, vászon, 80x99,5 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft