27. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Havas hegyoldal, 1942
88

Kádár Géza (1878-1952)

Havas hegyoldal, 1942

Olaj, vászon, 60x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1942 Hátoldalon felirat: Adamcsik Józsefnek tiszteletem jeléül 1942 Karácsony
Kikiáltási ár: 400 000 Ft