6. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Havas kazlak
102

Börtsök Samu (1881-1931)

Havas kazlak

Olaj, vászon, 74x58 cm
Jelezve jobbra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 190 000 Ft