2. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Havas Nagybánya, 1933
35

Kádár Géza (1878-1952)

Havas Nagybánya, 1933

Olaj, vászon, 68x90 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1933
Kikiáltási ár: 450 000 Ft