Exkluzív téli ajánlat
Mednyánszky László (1852-1919) Havas táj, 1905-1910 között
14

Havas táj, 1905-1910 között

Olaj, vászon, 129,5x163,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky