72. Tavaszi aukció
Neogrády László tájkép Tátra
73

Neogrády László (1896-1962)

Havas táj

Olaj, vászon, 100 x 150 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády László.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft