73. őszi aukció
Katona Nándor Tátra, tájkép
150

Katona Nándor (1864-1932)

Havas Tátra

Olaj, papírlemez faroston, 71 x 98,5 cm
Jelezve jobbra lent: Katona Nándor
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft