62. aukció
Neogrády László (1896-1962) Havas Tátra
33

Neogrády László (1896-1962)

Havas Tátra

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft