53. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Havas út
46

Havas út

Olaj, papírlemez, 33x41 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 400 000 Ft

30

Tavasz

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
38

Fekvő legény

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
86

Tátrai vízesés

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
157

Téli erdőrészlet

Kikiáltási ár: 2 300 000 Ft
177

Erdőben

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
203

Téli részlet

Kikiáltási ár: 950 000 Ft