23. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Havas úton, 1907
93

Berkes Antal (1874-1938)

Havas úton, 1907

Olaj, vászon, 55x69 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1907
Kikiáltási ár: 180 000 Ft