20. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Ház a domboldalon, 1951
186

Vass Elemér (1887-1957)

Ház a domboldalon, 1951

Olaj, fa, 59,5x73 cm
Jelezve jobbra lent: Vass E. 951
Kikiáltási ár: 240 000 Ft