38. aukció
Bene Géza (1900-1960) Ház a fák között, 1945
115

Bene Géza (1900-1960)

Ház a fák között, 1945

Tus, akvarell, papír, 20x27 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza 945. XII.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 300 000 Ft