38. aukció
Nagy István (1873-1937) Ház a hegyekben, 1907
26

Nagy István (1873-1937)

Ház a hegyekben, 1907

Olaj, vászon, 64,5x89 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1907
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft