60. aukció
Holló László (1887-1976) Hazafelé, 1939; Hátoldalon: Kislány, 1939
112

Holló László (1887-1976)

Hazafelé, 1939; Hátoldalon: Kislány, 1939

Olaj, fa, 64x80 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 39. Jelezve hátoldalon: Holló L. 39.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft