53. aukció
Holló László (1887-1976) Hazafelé, 1946
79

Holló László (1887-1976)

Hazafelé, 1946

Olaj, fa, 54x65,5 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 946. Hátoldalon ajánlás: Bene Lászlónak szeretettel: Holló László Debr. 1971. XI. 19.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft