17. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Hazafelé
175

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Hazafelé

Olaj, papírlemez, 48,5x69 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 420 000 Ft