42. Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Hazafelé
55

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Hazafelé

Olaj, fa, 46,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft