57. aukció
Holló László (1887-1976) Hazafelé alkonyi tájban, 1971
111

Holló László (1887-1976)

Hazafelé alkonyi tájban, 1971

Olaj, vászon, 65,5x50 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 1971. X. 5. Hátoldalon: Bősze?? Lászlónak szeretettel Holló László Debr. 1971. X 21
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft