49. aukció
Pál István (1888-1939) Házak, 1922
48

Pál István (1888-1939)

Házak, 1922

Olaj, vászon, 50,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pál István 922. Arad
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 500 000 Ft