35. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Házak
36

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Házak

Akvarell, papír, 21,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Ebner
Kikiáltási ár: 120 000 Ft