50. Jubileumi Aukció
Bene Géza (1900-1960) Házak
65

Bene Géza (1900-1960)

Házak

Olaj, papírlemez, 36x48 cm
Jelezve jobbra fent: Bene Géza Jelezve jobbra lent: Bene
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: