55. aukció
Balázs János (1905-1977) Házak télen
14

Balázs János (1905-1977)

Házak télen

Olaj, farost, 52x60 cm
Jelezve jobbra lent: B János.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft