31. aukció
Bene Géza (1900-1960) Házak
93

Bene Géza (1900-1960)

Házak

Olaj, papírlemez, 24,5x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G, Jelezve balra fent: Bene G., Jelezve hátoldalon: Bene Géza
Kikiáltási ár: 320 000 Ft