26. aukció
Molnár József (1821-1899) Hazatérés
48

Molnár József (1821-1899)

Hazatérés

Olaj, vászon, papírlemezen, 28x42 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft