51. aukció
Markó András (1824-1895) Hazatérés a serravezzai vásárból, 1876
143

Markó András (1824-1895)

Hazatérés a serravezzai vásárból, 1876

Olaj, vászon, 103,5x136 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1876
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva: ‣ BÁV 73. árverés, 88. tétel