22. aukció
Pataky László (1857-1912) Hazatérés a vásárból
188

Pataky László (1857-1912)

Hazatérés a vásárból

Olaj, vászon, 66x120 cm
Jelezve balra lent: Pataky L.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft