22. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Hazatérés az operából
8

Biai Föglein István (1905-1974)

Hazatérés az operából

Akvarell, papír, 44x31 cm
Jelezve balra lent: Biai Főglein István
Kikiáltási ár: 120 000 Ft