23. aukció
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) Hazatérő aratók
158

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Hazatérő aratók

Olaj, vászon, 107x76 cm
Jelezve jobbra lent: A. Liezen Mayer
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

BÁV 24. aukció, 143. tétel