14. aukció
Markó András (1824-1895) Hazatérő csorda, 1879
102

Markó András (1824-1895)

Hazatérő csorda, 1879

Olaj, vászon, 54x64,5 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1879
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft