54. aukció
Koszta József (1861-1949) Hazatérő (Tájkép), 1906 körül
161

Koszta József (1861-1949)

Hazatérő (Tájkép), 1906 körül

Olaj, papírlemez, 35x51 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 13. árverés, 76. tétel