4. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Hazatérő tehéncsorda a lellei poros úton, 1920
106

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Hazatérő tehéncsorda a lellei poros úton, 1920

Olaj, vászon, 70x101 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1920
Kikiáltási ár: 950 000 Ft