Best of Mű-Terem
Fényes Adolf (1867-1945) Hazatérő testvérek, 1903
32

Fényes Adolf (1867-1945)

Hazatérő testvérek, 1903

Olaj, vászon, 101,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A. 1903