Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czimra Gyula (1901-1966) Hazatérők, 1930-as évek eleje
148

Czimra Gyula (1901-1966)

Hazatérők, 1930-as évek eleje

Olaj, vászon, 52x88,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra