32. aukció
Turán Hacker Mária (1886-?) Házépítés a Rózsadombon, 1911
46

Turán Hacker Mária (1886-?)

Házépítés a Rózsadombon, 1911

Olaj, papírlemez, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Turán Hacker Mária 1911
Kikiáltási ár: 280 000 Ft