36. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Házi-oltár (Szerelem, élet, halál), 2003
47

Ef. Zámbó István (1950-)

Házi-oltár (Szerelem, élet, halál), 2003

Olaj, vegyestechnika, farost, 50x70 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó I. Jelezve jobbra lent: 20EZI03 Jelezve hátoldalon: ef. Zámbó I.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft